Společnost POE, spol. s r. o.

„Kořenem zla je nedostatek poznání“

Konfucius

Jsme dynamická a inovativní česká soukromá společnost, zaměřená na poskytování kvalitních vzdělávacích a poradenských služeb prostřednictvím nejmodernějších didaktických technologií a postupů. Budujeme svůj úspěch na vstřícném a přátelském vztahu k zákazníkům, kterým pozorně nasloucháme.

Společnost POE, spol. s r. o. byla zapsána dne 8. 11. 1993 do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským obchodním soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 11255.

Vzdělávací činnost naší společnosti je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s celorepublikovou působnosti. Naše systematické vzdělávací a poradenské aktivity se datují od roku 1993. Za dobu našeho působení jsme pracovali pro celou řadu českých i zahraničních firem, úřadů a jiných státních institucí.

Kvalitu a vysokou úroveň poskytovaných služeb dokazuje řada spokojených klientů. Vize naší společnosti: být první a úspěšnou volbou pro zákazníky, kteří se rozhodnou investovat do své budoucnosti získáním nových poznatků a vědomostí, kdykoliv a kdekoliv.

Naším cílem je, aby znalosti a dovednosti, které naši zákazníci získají, byly pro ně co nejvíce využitelné v praxi a pomohly jim v jejich osobním a profesionálním rozvoji. V tom nám napomáhá naše tradice, kvalita a profesionalita a také individuální přístup, objektivita a kreativita.

Přehled služeb

  1. Aktuální semináře a kurzy
    Prohlédněte si naší aktuální nabídku zajímavých kurzů a seminářů 
  2. Vzdělávání
    Naše firma má akreditace MŠMT a naši pracovníci jsou spolupracovníky MPSV ČR pro hodnocení projektů OP RLZ v rámci ESF. 
  3. Agentura práce
    Zprostředkování zaměstnání je realizováno naší společností jako jedna z dalších forem vzdělávání našich klientů.